Koma Serxwebun Karton CD Zarfı ve CD Çoğaltımı

koma serxwebun CD çoğaltma

3 kulak sıvama karton cd zarfı, cd paketlemede kullanılan şık ve pratik bir üründür. İyi bir tasarımla 6 yüzü sayesinde geniş bilgi ekleme olanağına sahip olursunuz. Koma Serxwebun müzik grubu "Panaber im" karton CD üretimi yaptığımız projelerden biri. Orta cepli ve 3 kulak karton CD zarfı 350 gr kuşe kağıda basıldı ve mat laminasyonla estetiği artırıldı. CD için serigraf baskı yapıldı.

CD karton zarfları aynı tasarımda 3 CD alacak şekilde tasarım yapılabilir. Ortada bulunan CD cebinin aynısı sağ ve sol kulaklara da yapılarak zarfın 3 CD alması sağlanır. Bunun haricinde farklı zarf seçeneklerimiz de bulunmaktadır. Bunun için şu örneklerimizi inceleyiniz. Bu ve buna benzer müzik CD'si çalışmalarınız ve promosyon CD ve DVD kopyalama için bizimle iletişime geçiniz.

 

koma serxwebun CD kopyalama

koma serxwebun panaber im müzik CD

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram