Sidebar

Menü

Özel iskambil oyun kağıdı

Özel baskılı promosyon iskambil oyun kağıdı ile, işletmenizin markasını, logosunu iskambil kağıtlarına basıyoruz. Böylece müşterilerinize verilmek üzere farklı bir promosyon ürünü elde edersiniz.

 

İskambil kağıtlarda minimum üretim miktarı 1000 destedir. Promosyon olarak üretilmektedir.

iskambil oyun kağıdı (iskambil kağıtları) 52 karttan oluşur ve 4 temel simge vardır. Kupa, maça, karo ve sinektir. İskambil oyun kağıtlarındaki bu isimler farklı ülkelerde farklı şekillerde adlandırılır. Hatta yöreden yöreye bile farklılık gösterebilir. 

İskambil oyun kağıtlarında 4 simge ve bu simgeye ait 13 kart bulunur. Bunlar 1'den 10'a kadar sayılardan ve ardından da vale, kız ve papaz olarak sıralanır. Söylentilere göre Kupa papaz şarlman'ı, Maça Papaz Kral Davud'u, karo Papaz Julius Sezar'ı ve sinek Papaz'da Büyük İskender'i simgeler. 

Ülkemizde 30'dan fazla farklı iskambil kağıt oyunu bilinmektedir.

Sorular  

#1 uğur 23-02-2021 16:38
selam, 1000 adet için fiyat alabilir miyim. elimde 1950'den kalma bir Amerikan destesi var aynısını üretmenizi isteyeceğim mümkün müdür?
----------
Bilgi email adresinize gönderildi.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram