Sidebar

Menü

Web Sitesi Tasarımı | Web tasarımınızı profesyonel grafikerlerimiz yapsın

web sitesi tasarımı

Web siteniz, dünyaya açılan kapınızdır. Web tasarımınız amatör ellere bırakılmayacak kadar önemlidir. Hızlı açılan, kolay anlaşılır, kullanıcıyı yormayan, arama motorları kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı profesyonel web sitesi tasarımı için bizimle irtibata geçin, sizinle neler yapabileceğimizi konuşalım. 

Ayrıca %99 süreklilik ile çalışan Linux ve Windows sunucularımız, size sorunsuz ve kaliteli inernet ortamını en uygun koşullarla sağlayacaktır.

Web tasarımı, alan adı (domain name) alımı ile başlar. com, net, org, com.tr gibi onlarca alan adından birini sizin adınıza kayıt edelim. 

Web sitesi tasarımı sizi yeni müşterilerle buluşturur.

Henüz bir web siteniz yoksa, işletmenizin bir kolu eksik demektir. Yapacağımız tasarımlarla internette daha fazla yer edinecek, daha fazla kişiye ulaşacaksınız. Yapacağımız profesyonel çalışma, işletmenizin prestijine katkıda bulunacak ve yeni pazarlara ulaşmanızı sağlayacaktır.

Aso Ajans olarak tasarım konusunda köklü bir geçmişe sahibiz ve bu tecrübemizle sizi en iyi yere taşıyacak bir tasarımı oluşturmaya hazırız. Hızlı açılan, arama motoru kriterlerinin en üst düzeyde uygulandığı, Güncel kodlama teknolojilerini kullanarak hazırladığımız tasarımlar internette hızla yükselir ve işletmenize katkı sağlar.

Ayrıca tasarım yaptıktan sonra da uzun yıllar destek vermeye devam ederiz. Gerek güncellemeler, gerekse ilave çalışmaların çoğunu hızlıca yapar ve sitenizin güncel kalmasını sağlarız.

Fotoğraf çekiminden, metin yazarlığına kadar...

Web tasarımınızın oluşturulmasında elinizde yeterince veri yoksa, vereceğiniz özet kurumsal ve ürün bilgilerine bağlı olarak gerekli belge ve dökümanları oluşturmaya hazırız. Daha çok belge ve bilgi, daha çok görünürlük ve bu da daha çok satış demektir. 

Web tasarımında dikkat ettiğimiz kriterler

 • Kullanıcıların sayfalarınızı hızlı bir şekilde açabilmesi, takılmadan gezinebilmesi ve  sunduğunuz içerikle sizi kolayca anlayabilmesi
 • Bütün tarayıcılarla (İnternet Explorer, Safari, Firefox, Opera, tablet ve cep telefonu tarayıcıları v.s) sorunsuz ve hızlı bir şekilde çalışması
 • Son kodlama teknolojileriyle ile hızlı yüklenen sayfalar (bir araştırmaya göre kullanıcılar bir sayfanın açılmasını 10 sn'den daha fazla beklememektedir)
 • Web tasarımı yaptığımız sitenin arama motorlarına uygun olması. Arama motorları mantığına uygun web tasarımı, sitenizin arama sonuçlarında yukarılarda, rakiplerinizin üzerinde gözükmesini sağlayacak, bu da daha fazla müşteriye ulaşacağınız anlamına gelecektir.

Biz, size en uygun alan adını belirler, bunu adınıza tescil ederiz. E-mail adreslerinizi açar ve kurulumlarını yaparız. Firma ve ürün bilgilerinizle de web site tasarımınızı en iyi şekilde yapar ve kullanıma açarız. 15 yılı aşkın bir süredir web tasarımı hizmeti veren firmamız, sizin internette etkin bir şekilde yer almanızı ve yepyeni müşteriler edinmenizi sağlayacaktır.

Web sitesi fiyatları

Web sitesi fiyatları oldukça değişkendir. Çok farklı fiyatlarla karşılaşmanız sizleri yanıltmasın. Çoğu amatör düzeyde yapılan ve profesyonel olmayan ucuz fiyatlı web siteleri, şirketinizin prestijine zarar verir ve kısa bir süre içinde web sitenizi yenilemek zorunda bırakabilir. 1996 kuruluşlu firmamız Aso Ajans, ihtiyaçlarınıza en uygun çözümü, en iyi tasarımla birleştirir. Yapacağımız web sitesini yıllarca kullanmaya devam edersiniz. Web sitesi fiyatlarımıza ulaşmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz. 

Uzman kadro ile web tasarımı

Web tasarımı konusunda uzman bir ekibe sahibiz. Yaptığımız tasarımlar referanslar bölümünde ulaşacağınız firmalarımızın  tarafından beğenilir. Bu nedenle çalıştığımız firmalarla yıllarca çalışmaya devam ederiz. Güncel web teknolojilerini yakından takip ediyor ve bilgilerimizi sürekli güncel tutuyoruz. Bu durum piyasada güvenilir bir kuruluş olarak azami çaba sarfediyoruz.  Amatör kişi ve kurumların yarattığı bilgi kirliliğinin yok etmeye çalışıyoruz. Müşteri kaybetmeyi göze alarak sizi doğru bilgilendiriyoruz. 

Bilgi ve tecrübemizi geleceğe aktarıyoruz.

Web sitesi tasarımı konusunda uzmanız. Web sitesi oluştururken gerekli olan tüm teknik ve sanatsal bilgiye sahibiz. Ve bu bilgi ve tecrübemizi her yıl düzenli olarak işletmemize aldığımız stajyer öğrencilerimize aktarıyoruz. 

Köklü grafik tasarım tecrübemizle sadece web sitesi tasarımı değil, katalog-broşür tasarımları, dosya tasarımları, dergi ve bülten tasarımlarıyla diğer kurumsal kimlik çalışmalarını da bir arada yürütebiliriz. Tüm tasarım işlerinizin aynı ekip tarafından yapılması ve bir arada yürütülmesi, kurumsal kimliğinizin daha sağlıklı olmasını sağlayacak, tanıtım maliyetlerinizi düşürecektir.

Web sitesi tasarımı teklifi almak bize ulaşın.

 

İyi bir web sitesinin temeli

Etkili bir web sitesi tasarımı, aynı anda ziyaretçiyle etkileşim kurarken aynı zamanda özel mesajını ileterek amaçlanan işlevini yerine getirmelidir. Tutarlılık, renkler, tipografi, imge, basitlik ve işlevsellik gibi çeşitli faktörlerin tümü iyi bir web sitesi tasarımına katkıda bulunur.

Bir web sitesi tasarlarken, nasıl algılandığına katkıda bulunacak birçok anahtar faktör vardır. İyi tasarlanmış bir web sitesi güven oluşturmaya yardımcı olabilir ve ziyaretçileri harekete geçmeye yönlendirebilir. Harika bir kullanıcı deneyimi oluşturmak, web sitesi tasarımınızın kullanılabilirlik (biçim ve estetik) için optimize edildiğinden ve kullanımının (işlevsellik) ne kadar kolay olduğundan emin olmayı içerir.

Aşağıda, bir sonraki web projenizi değerlendirirken size yardımcı olacak bazı yönergeler bulunmaktadır.

1. WEB SİTESİNİN AMACI

Web sitenizin, kullanıcının ihtiyaçlarını karşılaması gerekir. Tüm sayfalarda basit ve net bir niyete sahip olmak, kullanıcının sunduklarınızla etkileşime girmesine yardımcı olacaktır. Web sitenizin amacı nedir? 'Nasıl rehberlik edilir' gibi pratik bilgiler veriyor musunuz? Spor içeriği gibi bir eğlence sitesi mi yoksa kullanıcıya bir ürün mü satıyorsunuz? Web sitelerinin sahip olabileceği birçok farklı amaç vardır, ancak tüm web siteleri için ortak olan temel amaçlar vardır;

 • Uzmanlığı Tanımlama
 • İtibarınızı Oluşturmak
 • Potansiyel Müşteri Oluşturma
 • Satış ve Bakım Sonrası

2. SADELİK

Kullanıcı deneyimini ve web sitenizin kullanılabilirliğini göz önünde bulundururken gitmenin en iyi yolu basitliktir. Aşağıda, tasarım yoluyla sadeliğe ulaşmanın yolları verilmiştir.

 • Renk
  Renk, mesajları iletme ve duygusal tepkileri uyandırma gücüne sahiptir. Markanıza uygun bir renk paleti bulmak, müşterinizin markanıza yönelik davranışını etkilemenizi sağlayacaktır. Renk seçimini 5'ten az renkle sınırlı tutun. Tamamlayıcı renkler çok iyi çalışıyor. Hoş renk kombinasyonları müşteri katılımını artırır ve kullanıcının kendini iyi hissetmesini sağlar.
 • Tür
  Tipografinin web sitenizde oynayacağı önemli bir rolü vardır. Dikkat çeker ve markanın sesinin görsel yorumu olarak çalışır. Yazı biçimleri okunaklı olmalı ve web sitesinde en fazla 3 farklı yazı tipi kullanmalıdır.
 • Görüntüler
  İmgeleme, iletişimde kullanılan her görsel unsurdur. Buna fotoğraf, illüstrasyon, video ve her türlü grafik dahildir. Tüm görüntüler anlamlı olmalı ve şirketin ruhunu yansıtmalı ve marka kişiliğinin somutlaşmış hali olarak hareket etmelidir. Web sitelerinde tükettiğimiz ilk bilgilerin çoğu görseldir ve ilk izlenim olarak, ziyaretçilerin zihninde profesyonellik ve güvenilirlik izlenimi oluşturmak için yüksek kaliteli görüntülerin kullanılması önemlidir.

3. NAVİGASYON

Gezinme, ziyaretçilerin etkileşime girdiği ve aradıklarını bulduğu web sitelerinde kullanılan bir yol bulma sistemidir. Web sitesinde gezinme, ziyaretçileri tutmanın anahtarıdır. Web sitelerinde gezinme kafa karıştırıcıysa, ziyaretçiler pes edecek ve başka bir yerde ihtiyaç duyduklarını bulacaktır. Her sayfada gezinmeyi basit, sezgisel ve tutarlı tutmak çok önemlidir.

4. F ŞEKLİNDE KALIP OKUMA

F tabanlı kalıp, ziyaretçilerin bir web sitesindeki metni taramalarının en yaygın yoludur. Göz izleme çalışmaları, insanların gördüklerinin çoğunun ekranın üst ve sol alanında olduğunu buldu. F 'şeklindeki düzen, Batı'daki doğal okuma düzenimizi (soldan sağa ve yukarıdan aşağıya) taklit eder. Etkili tasarlanmış bir web sitesi, okuyucunun sayfayı taramanın doğal bir modeliyle çalışacaktır.

5. GÖRSEL HİYERARŞİ

Görsel hiyerarşi, öğelerin düzenlenmesidir, önem sırasıdır. Bu, boyut, renk, görüntü, kontrast, tipografik, beyaz boşluk, doku ve stille yapılır. Görsel hiyerarşinin en önemli işlevlerinden biri odak noktası oluşturmaktır; bu, ziyaretçilere en önemli bilgilerin nerede olduğunu gösterir.

6. İÇERİK

Etkili bir web tasarımı hem harika bir tasarıma hem de harika içeriğe sahiptir. Çekici bir dil kullanmak, harika içerikler, ziyaretçileri müşteriye dönüştürerek onları etkileyebilir ve etkileyebilir.

7. IZGARA TABANLI DÜZEN

Izgaralar, tasarımınızı yapılandırmanıza ve içeriğinizi düzenli tutmanıza yardımcı olur. Izgara, sayfadaki öğeleri hizalamaya ve temiz tutmaya yardımcı olur. Izgara tabanlı düzen, içeriği sütunlar, sıralanan ve dengeli hisseden ve düzen empoze eden bölümler içeren temiz ve katı bir ızgara yapısında düzenler ve estetik açıdan hoş bir web sitesi ile sonuçlanır.

8. YÜKLEME SÜRESİ

Bir web sitesinin yüklenmesini beklemek ziyaretçileri kaybeder. Web ziyaretçilerinin yaklaşık yarısı bir sitenin 2 saniye veya daha kısa sürede yüklenmesini bekler ve potansiyel olarak 3 saniye içinde yüklenmemiş bir siteden ayrılırlar. Görüntü boyutlarını optimize etmek, sitenizi daha hızlı yüklemenize yardımcı olur.

9. MOBİL DOSTU

İnternette gezinmek için daha fazla kişi telefonlarını veya diğer cihazlarını kullanıyor. Web sitenizi, web sitenizin farklı ekranlara göre ayarlanabileceği duyarlı bir düzen ile oluşturmayı düşünmek önemlidir.

İşletmenizin hikayesini en iyi anlatacak siteyi tasarlamak için telefonunuzu bekliyoruz.

 

 

Web sitesi tasarımı, şirket sitesi

 

 

St Dergileri Web Site Tasarımı

 

 

web sitesi tarsarımı erişen

 

 

İnoveks Yapı Web Site Tasarımı

 

 

Yağmur Yayıncılık Web Site Tasarımı

 

 

Op. Dr. Defne Erkara Web Sitesi Tasarımı

 

 

aksoy avize aydinlatma web site tasarımı

Web sitesi tasarımında yüzlerce referansa sahibiz. Tasarımınızı yapıyor, yayınlıyor ve ömürboyu teknik destek sağlıyoruz. 

 

 

 

Sorular  

#1 Ünzile karakaya 08-11-2018 00:59
Web site tasarım fiyatları hk bilgi rica ediyorum.
Teşekkürler

-------- Yönetici yanıtı ------

Web site tasarım fiyatları, içerik yoğunluğuna göre değişmektedir. Kurumsal bir tasarım fiyatını email adresinize gönderiyoruz.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram