İşletmeniz için kesintisiz email, ücretsiz kurulum, sürekli email desteği için 1 yıllık 9,90 usd'den başlayan kurumsal email paketimizi kullanın. Bilgi tel: 0 (212) 222 38 01

Şimdi @sirketim uzantılı kurumsal email adresinizi kullanmaya başlayın.

iPhone için Yahoo kurulum ayarları (Resimli Ayarlar)

iPhone Mail programına Yahoo mail hesabınızı eklemek için aşağıdaki görsellerde yeralan yönergeleri takip ediniz. Kurulum oldukça kolaydır. Bir kaç adımda tamamlanır. Yaho adresleri Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir., Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. veya Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. şeklinde olabilir. Ayrıca kurulum yaparken Yahoo 2 basamaklı doğrulama etkinse, Yahoo, telefonunuza doğrulama kodu gönderebilir. Son aşamada bunu da iPhone ekranındaki ilgili alana girmeniz gerekir.

 

1 - iPhone ana ekrandan Ayarlar'a dokunun.


2- Parolalar ve Hasoplar'a dokunun


3- Hesap Ekle'ye dokunun.


4- Yahoo simgesine dokunun.


5- Email adresinizi (Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir., Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. şeklinde olabilir) girip İleri'ye dokunun.


6- Şifrenizi yazıp sonraki butonuna dokunun.


7- Son olarak Kaydet'e dokunun. B aşamada kurulum tamamlanmış olacaktır. Yahoo 2 basamaklı güvenlik açık ise telefonunuza ilave olarak bir doğrulama kodu gelebilir. Bu durumda Gelecek koduda ilgili alana girmeniz gerekir.

Daha sonra iPhone ana ekrana dönüp Mail programı ile mail alıp gönderebilirsiniz. 

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram