İşletmeniz için kesintisiz email, ücretsiz kurulum, sürekli email desteği için 1 yıllık 9,90 usd'den başlayan kurumsal email paketimizi kullanın. Bilgi tel: 0 (212) 222 38 01

Şimdi @sirketim uzantılı kurumsal email adresinizi kullanmaya başlayın.

Microsoft Outlook 2003 E-mail kurulumu

Microsoft Outlook 2003 E-mail kurulumu (Windows 98, Windows XP)

Size verilen email adresiniz ve şifrenizle Microsoft Outlook 2003 (Office 2003 ile birlikte gelen) mal ayarlarınızı aşağıdaki gibi yapabilirsiniz. Resimlerde görünen email adresleri ve sunucu adresleri tamamen örnek teşkil etmesi için koyulmuştur. Bu nedenle bu kutulara resimde gösterilen bilgileri girmeyiniz.

Aşağıdaki adımları sırası ile uygulayarak belirtilen kutulara kendi e-mail hesap bilgilerinizin girişini yaparak kurulum yapabilirsiniz

Örnek:

Kullanıcı adı: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Şifreniz: ******

Resimlerde görünen email adresleri ve sunucu adresleri tamamen örnek teşkil etmesi için koyulmuştur. Bu nedenle bu kutulara resimde gösterilen bilgileri girmeyiniz. Aşağıdaki adımları sırası ile uygulayarak belirtilen kutulara kendi e-mail hesap bilgilerinizin girişini yaparak kurulum yapabilirsiniz

1. Microsoft Office Outlook XP / 2003 programını açarak (Araçlar) menüsüne gelerek (E-posta hesapları) seçeneğini tıklayınız. Yeni Eposta Hesabı ekle seçeneğini seçiniz.
2. İleri butonuna tıkladıktan sonra karşınıza asağıdaki ekran gelecektir. Burada (Sunucu Türü) olarak POP3seçeneğini işaretleyerek (İleri) butonunu tıklayınız.


3. (İleri) butonunu tıkladıktan sonar karşınıza Internet E-posta ayarları isimli yeni bir ekran gelecektir. 

İlgili ekranda: (Kullanıcı Bilgileri) başlığı altındaki (Ad Soyad) seçeneğine Adınızı ve Soyadınızı 

E-posta adresi seçeneğine e-posta adresinizi giriniz. 

(Sunucu Bilgileri) başlığı altındaki 
(Gelen Posta Sunucusu) (POP3)
 ve 
(Giden Posta Sunucusu) (SMTP)
 seçeneklerine mail.alanadiniz.com yazınız.. (örneğin, alan adınızwww.aso.com.tr ise buraya mail.aso.com.tr yazıyorsunuz.) 

Oturum açma bilgileri altındaki
kullanıcı adı bölümüne e-posta adresinizi,
Şifre bölümüne E-posta şifrenizi girmeniz gerekmektedir. 

(Parolayı Anımsa) seçeneğini işaretleyiniz. 

(Diğer Ayarlar) bölümüne tıklayarak, aşağıda gözüktüğü gibi (Giden posta sunucusu) kısmında "sunucum kimlik doğrulaması gerektiriyor" seçeneğini seçiniz.


Resimlerde görünen email adresleri ve sunucu adresleri tamamen örnek teşkil etmesi için koyulmuştur. Bu nedenle bu kutulara resimde gösterilen bilgileri değil kendi özel bilgilerinizi giriniz.

4. İleri butonuna tıkladığınızda Microsoft Outlook ' a eposta adresininiz başrıyla kurulduğuna dair bir mesaj görüntülenecektir. son ' u tıklayarak kurulum işlemini bitirebilirsiniz.
5. E-posta hesabınız kurulduktan sonra menüden Send/Recieve (Gönder/Al) butonuna tıklayarak email gönderip alabilirsiniz.

 

Etiketler: microsoft outlook ayarlarımicrosoft outlok ayarları, gmail ayarları, email ayarlarıeposta ayarları, email ayarı, email ayar, eposta ayarı, Microsoft Outlook express ayarları, microsoft outlook 2003 emali ayarı, outlook ayarı, email ayarları, email kurulumu, outlook email kurulumu, outlok destek, microsoft outlook 2003 için gerekli ayarlar.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram