Sidebar

Menü

Web Tasarım Fiyatları

Web tasarım fiyatları

Şık ve profesyonelce hazırlanmış bir web sitesi tasarımı size yeni müşteriler kazandırır.

Web sitesi yapımına karar verdikten sonra piyasa araştırması yaptığınızda, piyasada çok farklı fiyatlara web tasarımı yapan firma ve şahıslarla karşılaşacaksınız. Web tasarımının kurumsal imajınıza büyük katkılar sağlayacağı gibi kötü bir web tasarımının imajınıza zarar vereceği de açıktır.

Web sitesi fiyatı nasıl belirlenir?

Bu soru İstanbul, Beyoğlu'nda dükkan açmak istiyorum, maliyeti ne olur sorusuyla aynıdır. Issız bir sokakta, yıkılan dökülen ve önünden müşteri geçmeyen bir binada, vasat bir tasarımla dükkan açma fiyatı farklı, yine Beyoğlu İstiklal Caddesi üzerinde, kalabalık bir lokasyonda ve profesyonelce hazırlanmış şık bir dekorasyonu olan dükkan açma maliyeti farklıdır. 

Web sitesi fiyatları araştırırken dikkat etmeniz gereken konulardan ilki, firmanın tasarım anlayışıdır. Grafik Tasarım görece bir kavram olduğu için birine çok iyi gelen bir tasarım bir başkasına göre çok kötü olabilmektedir. Bu anlamda firmanın daha önceki çalışmalarını inceleyerek yapacağı tasarım hakkında fikir sahibi olabilirsiniz. Firma referansları ve tasarımları önemlidir. Gerekiyorsa referans olarak gösterdikleri bir firmayı arayarak bunu teyid etmelisiniz.

Web sitesi tasarımınız sizinle tasarımı yapacak olan firmayı uzun yıllar birbirine bağlayacaktır. Uzun yıllar desteğe gerek duyacağınız için köklü geçmişi olan bir firmadan hizmet almanız, ileride yaşayabileceğiniz sorunları çözebilmeniz açısından önemlidir. Bir çok firmanın bu önemli kriterleri göz önüne aldan site yaptırdıkları ancak daha sonra destek alamadıkları ya da yaptırdıkları kişi veya kuruma ulaşamadıkları için tasarım yenilemesine gittikleri tecrübeyle sabittir. 

Genel olarak web site tasarım fiyatları (özel yazılımlar hariç) 2500-5000 TL arasında değişir. Ortalama 3000-4000 TL civarındaki ücretler kurumsal firmalar tarafından uygulanan ücretlerdir.   Bu fiyatlara genellikle fotoğraf lisansları, göndereceğiniz işletme bilgilerine ilave edilecek metinler, sitenin arama motoru optimizasyonu gibi fiyatlar dahil edilmektedir. Çıkabilecek sorunlar için uzun süreli teknik destek de buna dahildir.

2000 TL ve bunun altındaki fiyatlara yapılacak web siteleri çok kalıcı olmamakta ya da işletmenin bir beklentisi bulunmamaktadır. Tasarım kurallarının uyglanmadığı, optimizasyonun yapılmadığı, yavaş açılan ve sonrasın da da destek alamayacağınız web sitesi tasarımları, genellikle amatör kişi veya faaliyet alanı tasarım olmayan işletmeler tarafından yapılan çalışmalardır.

Web sitesi fiyatları bu ve buna benzer bir çok kriterin bir araya gelmesi ile oluşur. Bu araştırmaları yaparken bizlerden de web sitesi tasarım fiyatı teklifi almak isterseniz bize 0212 2223801 nolu telefonumuzdan ulaşabilirsiniz.

 

 

Sorular  

#1 HÜSEYİN 07-11-2018 16:09
site tesis gayrimenkul profesyonel hizmetleri veren sirketimize yeniden kurumsal bir web sitesi istiyoruz

------ Yönetici yanıtı ------

Güncel kodlama teknolojileriyle yazılmış (CSS3, HTML5), sade kurumsal kimliğinize uygun, IOS ve Android mobil, tablet cihazlara da kendini uydurabilen, Arama motoru kriterlerine uygun, Sosyal medya paylaşım modüllerine sahip, İsteğe bağlı çoklu dil desteğine sahip olacaktır. Fiyat bilgisini email adresinize ilettik.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Alan adı sorgulama, tescil etme, kurumsal ve bireysel hosting, eposta hizmetleri, FTP alanı, SSL gibi ürünlerimizi www.asoregister.com ile satın alın.


İnternet Hizmetleri
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram