Plastik Askı, Ürün Askısı

Ürünlerinizin market standlarına asılmasını sağlayan son derece pratik bir askı. Plastik yapışkanlı askı ile kutulu veya poşet ambalajlardaki ürünlerinizin kenarına yapışır ve böylece ürünlerinizi istediğiniz yere asabilirsiniz. Yapışkanlı ürün askısı sert plastik malzemeden üretilmiştir. Arkası kendinden yapışkanlıdır. Ürünlerinizin kutusuna yada poşetine kolayca yapışır ve bırakmaz. Yapışkan kısmını ürününüze, yapıştırıp ürününüzü dilediğiniz yere asabilirsiniz. Market raflarına, standlarına yada herhangi bir sergileme standına ürününüzü asamanızı sağlayan pratik bir ürün.

Kendinden yapışkanlı plastik askılık sayesinde ürünlerinize ayrıca özel askılı bir kutu ya da özel ambalaj yapmanız gerekmez.

 

şeffaf ürün askı etiketi
Ürün Kataloğumuzu İndirin

 

Plastik ürün askı aparatı, CD-DVD kutularının teşhirinde, gıda ürünleri kutularında, tekstil ürünlerinizin sergilenmesinde, elektronik, yapı ürünleri gibi aklınıza gelebilecek her alanda ürün  sergilemesi amacıyla kullanabilirsiniz. Diğer plastik askı alternatiflerine göre oldukça pratik ve ekonomiktir.

Satın almak için tıklayınız.

pvc askilik, plastik yapışkanlı ürün askısı, hang tab

Plastik askı ürünümüzü çok farklı ürün ambalajını asmak için kullanabilirsiniz. CD-DVD kutusunu asmak bunlardan sadece biri.

 

 

PVC Ürün Askısı

PVC (plastik) ürün askısı, market ve mağazalarda sergilenecek ürün kutularının arkasına yapıştırabileceğiniz, arkası kendinden yapışkanlı pratik bir üründür. 250 mikron PVC malzemeden üretilmiştir. Askılık 8 mm'lik kısmında çift taraflı bant vardır. 2 askılık tek taşıyıcı bant üzerinde yeralır (Aşağıdaki fotoğraf). Bu sebeple bandı taşıyıcısından süküp askıyı ürüne yapıştırmak oldukça kolaydır. Bu tip plastik askılar, marketlerdeki küçük, kutulanmış, poşetlenmiş ürünleri asmak için mükemmeldir. Askıların taşıma mukavemeti yüksektir. 500 grama kadar ürünleri rahatlıkla asabilirsiniz. Daha fazla taşıma kapasitesi için lütfen bizden bilgi alınız. Ürün ölçüleri aşağıdadır.


plastik-pvc-aski-urun-askisi-askilik

 

Satın almak için tıklayınız.

  • Plastik yapışkanlı askı 25x25 mm veya 4x4 cm boyutlarındadır
  • Malzeme kalınlığı 250 mikrondur
  • Materyal PVC'dir
  • Askı delik çapı 6 mm veya 6x30 mm'dir.
  • Ürüne yapıştıracağınız kısım 8 veya 12 mm dir.

 

Plastik Kutu Askısı Arkası Yapışkanlı

2 adet askılık tek bant üzerindedir. Yani sırt sırta vermiş 2 askıdan oluşur. Böylece askıyı çift taraflı bant taşıyıcısından sökmek son derece pratik hale getirilmiş. Bu imalat ve montaj atölyelerinde çok sayıda ürüne hızlıca askılığı monte etmenizi sağlar.

Satın almak için tıklayınız.

Askılık, market rafı askısı

Plastik askının bir ürün kutusuna yapıştırılmış hali. Market, mağaza ve sergilenmesi gereken her alanda kullanabileceğiniz pratik bir ürün.

 

Satın almak için tıklayınız.

 

 pvc plastik ürün askı aparatı

plastic-hang-tabs-bantli-aski

yapiskanli plastik seffaf aski aparati

Plastik yapışkanlı ürün askı aparatları istediğiniz ölçü ve şekilde tasarlanıp üretilebilir. Ürününüzün şekline mükemmel uyum sağlar. Otomatik makinalarda yapıştırma için uygun rulo olarak da üretebiliriz. Detaylar için bizleri arayınız.

Daha fazla bilgi için tıklayınız.

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Online Satın Alın

Bazı ürünlerimizi hiç beklemeden kredi kartınızla satın alabilirsiniz. Baskısız ürünler ayrı gün, baskılı ürünler 1-3 gün içinde kargo ile adresinize gönderilir.


Dükkan
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram