Kişiye Özel USB Bellek

usb bellek lazer baskılı, promosyonUSB bellek son dönemlerin en popüler promosyon ürünü. Ömür boyu kullanılabilir olması firma logo ya da markanızın uzun süre dolaşımda olmasını sağlayacaktır. Şimdi promosyon ürünü vereceğiniz müşterilerinizin isimlerini metal USB belleklerin üzerine yazıyor, böylece bu ürünü, müşterileriniz için daha özel ve daha kullanılabilir bir promosyon haline getiriyoruz.

 

Bilindiği gibi marka, logo baskılı USB belleklerin içine kurumsal dökümanlarınızı, tanıtım filmlerinizi ve ürün kataloglarınızı yükleyip bu müşteri ya da potansiyel müşterilerinize promosyon ürünü verebilirsiniz. 

 Dökümanlarınızı kaydettiğiniz bölümü silinmez yapıp, boş kalan kısmı da müşterinizin kullanımına sunmuş olursunuz. Örneğin, 8 GB kapasiteli bir belleğin 1 GB'lık kısmına bütün ürün ve firma tanıtım dökümanlarını kaydedip, geri kalan 7 GB kapasiteyi de müşterinizin kullanımına sunmuş olursunuz.

Bir yüzüne firma logonuzu, diğer yüzüne müşterinizin ismini yazıyoruz.

Kişiye özel baskılı USB bellek, müşterilerinizin kendini daha özel hissetmesini sağlayacak ve sürekli kullanımı için teşvik etmiş olacaksınız. USB flash belleğin bir yüzeyine logonuzu ya da firma adınızı, diğer tarafına müşterinizin ismini lazer baskı yapıyoruz. 

Lazer baskı metal yada aluminyum yüzeyi bulunan USB belleklere yapılır. Kataloğumuzda çok sayıda farklı USB bellek bulunuyor. Bu ürünlerden birini seçip bizden fiyat bilgisi isteyebilirsiniz.

Kataloğumuzu indirmek için tıklayın.

kişiye özel lazer baskılı usb promosyon bellek 

Sorular  

#8 Okan ÇELİK 13-11-2020 19:48
8 adet öğretmenimize metal usb ye lazer baskı bir yüzüne öğretmenimizin ad ve soyadını diger tarafa okulumuzun logo ve adını yazacak sekilde 16gb veya 32 gb ikisi içinde fiyat bilgisi alabilirmiyim?

----------
Fiyat bilgisi email adresinize iletildi.b
Alıntı
#7 ŞERMİN 13-11-2020 14:10
Öğretmenler günü için bir yüzünde okulun ismi diğer yüzünde de öğretmenimizin isminin yazdığı metal ya da metal görünümlü, 8 gb ve 16 gb USB belleklerinizin fiyatını öğrenebilir miyim ?
--------
Fiyat bilgisini email adresinize gönderdik.
Alıntı
#6 Burcu dönmez 09-11-2020 21:05
İyi akşamlar.45 öğretmen 16 gb ve 8 gb için fiyat alabilir miyiz?
--------
merhaba, güncel fiyat bilgisi email adresinize gönderildi.
Alıntı
#5 Murat Yaman 27-11-2018 13:31
Fiyat bilgisi alabilirmiyim....25 adet 16 gb usb bellek

---- Yönetici yanıtı ------

Baskılı USB bellek ürün çeşidi ve fiyat bilgisine şuradan erişebilirsiniz. https://dukkan.aso.com.tr/promosyon/usb-flash-bellek.html
Alıntı
#4 İsmail Mert 20-11-2018 11:30
Merhabalar. Öğretmenler gününde öğretmenlerimize bir yüzünde okulun ismi ve logosu diğer yüzünde de öğretmenimizin isminin yazdığı metal ya da metal görünümlü, 16 GB kibar ve şık bir USB hediye etmek istiyoruz. Fiyat be görsel AŞ’ma şansımız var mıdır acaba? Teşekkürler.

------- Yönetici yanıtı ------

Kişiye özel, bir yüzü okul amblem veya logo baskısı, diğer yüz kişi ismi olmak üzere metal USB bellek üretimi yapabiliriz. Fiyat bilgisini email olarak adresinize gönderdik.
Alıntı
#3 Ümithan Meriç 12-11-2018 20:29
Fiyat Bilgisi Alabilir miyim?
16Gb Flash Bellekler İçin Logolu.

----- Yönetici Yanıtı ------

Fiyat bilgisini email ile gönderdik.
Alıntı
#2 Ali Sarılar 12-11-2018 15:23
İyi günler. Öğretmenler günü için metal usb belleğe isim yazdırmayı düşünüyoruz. Sayı 25 ancak uygun olursa sayı artabilir 40 civarı olabilir. Fiyat nedir?

------ Yönetici yanıtı -----

Kişiye özel USB flaşh bellek, ön isim ve arka logo baskılı yapılabilir. Metal belleklere genellikle lazer baskı yapılmaktadır. Fiyat bilgisini size email ile gönderdik.
Alıntı
#1 Ercan 10-11-2018 19:15
70 adet kadar isim ve logo baskılı 16gb usb bellek için birim fiyat alabilir miyim?

-------- Yönetici yanıtı ---------

Lazer yada UV baskı ile promosyon USB bellek üzerin isim yazabiliyoruz. Plastik ürünlere UV, metal ürünlere Lazer baskı yapılmaktadır. Fiyat bilgisini email adresinize email ile gönderdik.
Alıntı

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram