Rollup fiyatlarını etkileyen faktörler


 

  rollup sergileme standı roll banner

Rollup, alüminyum malzemeden imal edilen, içindeki yaynı mekanizma sayesinde görseli kendi içinde saklayan oldukça pratik bir sergileme ürünüdür. eni 80, 85 ve 100 cm, yüksekliği ise 2 metredir. En cok kullanılan rollup ölçüsü 85 x 200 cm'dir.

Fiyat bilgisi ve online satın almak için tıklayın.

Piyasada çok farklı kalitede rollup bulmak mümkündür. Mekanizma, kullanılan branda, baskı kalitesi ve görselin dayanıklılığı fiyatı etkileyen unsurlardır.

Rollup mekanizması

rollup sergileme standları alüminyum, ahşap, plastik olarak yapılabilmektedir. Çift ayaklı ve tek ayaklı, gövde çapı, alüminyum kalınlığı ve dayanıklılığı rollup kalitesi ve fiyatı üzerinde etkilidir.

Rollup yüzey baskısı

Baskı fiyatları 6 dolardan 50 dolara kadar farklılık gösterir. Baskı fiyatlarını etkileyen faktör ise çözünürlük, kullanılan boyanın dayanıklılığı görsel kalitesinde belirleyicidir.

Rollup brandası

Rollup baskısında farklı branda malzeme kullanılır. Yerli dökme vinil, plastik esaslı branda, avrupa dökme branda en çok kullanılan malzeme çeşididir.

Rollup tasarımı

Grafik tasarım fiyatları bütün ajanslarda farklılık gösterir. İyi bir tasarım, ürününüzün etkili sunumunun en önemli parçasıdır. Bu nedenle grafik tasarım işini iyi bir grafik ajansında yaptırmalısınız.

 

Rollup detaylar ve fiyat bilgisi için bizi arayın.

Tel: 0212 2223801-2221608-2214892

Soru sor


Güvenlik kodu
Yenile

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Teklif İsteyin

Bazı ürünlerin özel olarak fiyatlandırılması gerekiyor. Tasarım tipi, üretilecek üründe kullanılacak kağıt ya da diğer materyaller fiyatları değiştirecektir.


Bize Ulaşın
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram