Sidebar

Menü

Barkod Programı'nın Tekstil (Giyim-Hazırgiyim) Sektöründe kullanımı

Barkod Etiket programı tekstil hazır giyim firmaları tarafından kulanılıyor.

Barkod Etiket Programı, tekstil ve hazır giyim firmaları tarafından yıllardır kullanılıyor. Yıllardır barkodlu ve özel etiketli ürünler üreten giyim sektöründe, etiket oluşturulması, barkod ilavesi, yıkama talimatları gibi etiketler için kolay kullanımı ile tercih edilen bir yazılım haline geldi. 

Tekstil firmaları Barkod etiket programı ile tekli yada çoklu etiket, barkodlu, barkodsuz etiket, koli etiketleri, yıkama talimatları, logolu, fotoğraflı etiketleri oluşturabiliyor ve barkod yada lazer yazıcılarıyla etiket basabiliyorlar.

Dijital Baskı - Fotokopi Merkezlerinde Barkod Etiket Programı Kullanımı

lazer yazıcılar için barkod etiket programı kullanımı, fotokopi ve dijital baskı merkezleri

Barkod Etiket Pro Programı, fotokopi-dijital baskı merkezlerinde barkodlu etiket basmak için kullanılmaktadır. Bazı firmalar barkodlu etiketleri kendi bünyelerinde basmak yerine dijital baskı merkezleri yada fotokopi merkezlerine bastırarak, hazır etiket kullanırlar. 

İşte bu ihtiyacı karşılamak için Her fotokopi-dijital baskı merkezinde bir barkod programı bulunur. Barkot Etiket Pro, kolay kullanımı, çok fonksiyonlu yapısı ile dijital baskı merkezlerinin tercihi olmuştur.

Anlaşmalı Matbaa'larda Barkodlu ve Seri Numaralı Fatura-İrsaliye Baskısı

Fatura, İrsaliye, Tahsilat Makbuzu, Gider Makbuzu ve diğer resmi dökümanları basabilen maliye ile anlaşmalı matbaalarda dökümanların üzerine barkod ve seri numarasını aynı anda basabilirsiniz. Bu işlemi Barkod Etiket Proile çok kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Optik sektöründe karekod (datamatrix) barkod uygulaması

optik, gozluk karekod, datamatrix, barkod          optik sektörü karekod barkod örnek etiket programı datamatrix barkot 

Barkod Etiket Pro OPTİKBAS eklentisi, optik sektöründe hızlı ve kolay barkod basmanızı sağlar. OPTİKBAS eklentisi detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Optik sektörünün karekod uygulamasına geçişi ile Barkod Etiket Programı optik sektöründe kullanılan başarılı bir uygulama haline geldi.

Gözlük sektöründe kullanılan karekod (kare barkod, datamatrix) barkodu Barkod Etiket Programı ile oluşturabilir velazer yada barkod yazıcınızdan yazdırabilirsiniz.

Karekod etiket oluşturma yardımı için bizleri arayabilirsiniz.

Tel: 02122223801-2221608

Eczaneler ve diğer medikal sektörde karekod (datamatrix) kullanımı

Karekod Eczane uygulaması mevcut durum itibarıyla Türkiye’de zorunlu hale getirildi. Barkod Etiket Pro yazılımı, uygun fiyatı ve çok kolay kullanımı nedeniyle ilaç sektörü tarafından da tercih edilen bir program oldu.

Karekod, Data Matrix adlı kare veya dikdörtgen biçimlerde basılabilen 2 boyutlu barkodun Türkiye’de kullanılan karşılığıdır. Karekod kelimesi ilk defa Beşeri Tıbbi Ürünler Barkod Uygulama Kılavuzunda yer almıştır. Data Matrix’in Türkçe karşılığı olarak kullanılmaktadır. Türkiye’de ilk defa ilaçlarda uygulanmasına karar verildi. Karekod, 2 boyutlu ve GS1 uyumlu bir Datamatrix barkodudur. Türkiye’deki uygulamayı, birçok ülkenin ilaçlarda Datamatrix uygulamasının izleyeceği beklenmektedir. Türkiye’de uygulamada şu bilgiler bulunur:

aso ajans iletişim

Bizi Arayın

Daha fazla bilgi ve siparişleriniz için telefonlarımız;

(0212) 222 3801
(0212) 222 1608
(0212) 221 4892

Ulaşım Krokisi

Satın Alın

Barkod Etiket Pro yazılımını kredi kartınızla bir kaç dakikada satın alın. Siparişinizi verdikten sonra aynı gün yazılımı kullanmaya başlarsınız.


Şimdi Satın Al
Yorum yazın

Yorum Yazın

Düşünceleriniz bizim için önemlidir. Daha önce bizimle iş yaptıysanız, ürün ve hizmetlerimizle ilgili düşüncelerinizi bizimle paylaşın.


Yorum
 

Takip Edin

Bizi sosyal medyada takip edin. Yeni ürünler, promosyonlar ve tasarım fikirleri işletmenizin tanıtımına katkı sağlar.

Facebook | Twitter | LinkedIn  Google+ | Pinterest  | Instagram